98 |

Tichá voda - Jezírko

Kód položky: 58838

olej, malířská lepenka

v 49 ✕ š 67,5 cm

Signatura: PD Al. Kalvoda

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 85 000 Kč