3 |

Pokušení

Kód položky: 58801

kolem 1916-1917

olej, karton

v 23,5 ✕ š 31 cm

Signatura: LD monogram JP

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jan Nízký

Vyvolávací cena: 480 000 Kč