34 |

Slovensko

Kód položky: 58915

kvaš, tempera, lepenka

v 41 ✕ š 60,5 cm

Signatura: PD Šíma 47

Provenience: sbírka významného českého hudebního skladatele

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 320 000 Kč