21 |

Krajina se železniční tratí

Kód položky: 58756

olej, plátno

v 52 ✕ š 64 cm

Signatura: PD 36 E. A. Longen

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 130 000 Kč