106 |

Hóry – Čtvero ročních období (Studie k monumentální realizaci 'Prométheus přinášející lidstvu oheň’)

Kód položky: 59102

kvaš, papír

v 79 ✕ š 108 cm

Signatura: PD monogram AP

Provenience: ze sbírky prof. MUDr. Otakara Teyschla

Reprodukováno: Jindřich Chatrný – Radana Červená (eds.), Brněnský Prométheus, Brno 2013

rámováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč