81 |

Parcours III

Kód položky: 59121

2006

olej, plátno

v 80 ✕ š 80 cm

Signatura: na rubu Ode Bertrand 2006

rámováno, na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč