94 |

Na pláži

Kód položky: 58830

1922

olej, malířská lepenka

v 41 ✕ š 49 cm

Signatura: PD J Obrovský 1922

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová,
Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč