15 |

Krajina se stromem

Kód položky: 59106

olej, plátno

v 65 ✕ š 80 cm

Signatura: PD F. Malý 36

Vystavováno: František Malý a Imro Weiner, Galerie Výtvarných umělců v Brně, 1936, kat. č. 22

rámováno

Vyvolávací cena: 290 000 Kč