101 |

Koupající se dívky

Kód položky: 58832

olej, plátno

v 85,5 ✕ š 52 cm

Signatura: PD Otto Molitor

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 18 000 Kč