108 |

Košíček ovoce

Kód položky: 58920

kolem 1949

olej, plátno

v 33 ✕ š 46 cm

Signatura: PD V. Beneš, na rubu na blindrámu V. Beneš

rámováno, na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč