16 |

Cejlonský prales

Kód položky: 58807

olej, lepenka

v 23 ✕ š 29 cm

Signatura: PD O. Nejedlý

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 230 000 Kč