Ležící akt

olej, plátno

v 56,5 ✕ š 86,5 cm

Signatura slovně: PD O. Coubine

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Konec: 28. 08. 2021 20:30

Vyvolávací cena: 650 000 Kč
Exkluzivní výběr výtvarného umění

13. 6. 2021

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie