22 |

Ležící akt

Kód položky: 58802

olej, plátno

v 56,5 ✕ š 86,5 cm

Signatura: PD O. Coubine

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč