58 |

Sonáta v zelené / Sonate in Grün

Kód položky: 58828

1981–1986

olej, plátno

v 130 ✕ š 160 cm

Signatura: na rubu J. G. D. 1981 (1986), C. P. Wittig 1981

rámováno, na rubu název díla autorem, přiložena fotografie
autora s dílem

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 56 | Václav Cigler
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 57 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 59 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 61 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 62 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 63 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 64 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 65 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 66 | Ivan Ouhel
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 67 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 68 | Federico Díaz
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč