10 |

Proporce

Kód položky: 58817

akvarel, tužka, karton

v 14 ✕ š 14 cm

Signatura: LD monogram PV

Provenience: sbírka Jindřicha Waldese (1876–1941); Národní galerie v Praze; po restituci jako dlouhodobá zápůjčka v Národní galerii až do r. 2009

Vystavováno: Vojtěch Preissig, Památník národního písemnictví ve spolupráci se Svazem československých výtvarných umělců, Národní galerií a Státní tiskárnou v Pra... více Vystavováno: Vojtěch Preissig, Památník národního písemnictví ve spolupráci se Svazem československých výtvarných umělců, Národní galerií a Státní tiskárnou v Praze 1968, Galerie Václava Špály, Nová síň, Vojtěch Preissig, Jízdárna Pražského hradu, 5. 11. 2004 – 30. 1. 2005 (Výstava životního díla Vojtěcha Preissiga)

rámováno zaskleno, na rubu razítko NG Praha s ev. č. K 6282, štítek Waldesova obrazárna ev. č. 2156b, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 8 | Bedřich Stefan
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 9 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 11 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 12 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 13 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 14 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 15 | František Malý
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 16 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 17 | Maxim Kopf
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 18 | Otto Gutfreund
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 19 | Maxim Kopf
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 20 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč