Bez názvu

Kód položky: 58916

1. pol. 70. let 20. stol.

olej, plátno

169 x 151,5 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Ouhel

provenience: z majetku významné galerie, Praha

Vyvolávací cena: 180 000 Kč