113 |

Na řece (Labe u Litoměřic)

Kód položky: 58813

olej, plátno

v 81 ✕ š 100 cm

Signatura: LN R. Wiesner 58

rámováno, na rubu na rámu nečitelný štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč