12 |

Bez názvu (Studie k obrazu)

Kód položky: 59104

v 15 ✕ š 12 cm

Signatura: UD Kupka, na rubu u dedikace Kupka 3/VI 31

Provenience: ze sbírky JUDr. Prokopa Tomana (1872–1955), pražského právníka, jehož nejvýznamnějším dílem je „Nový slovník československých výtvarných umělců“, který poprvé vyšel v roce 1936, 5. vydání v roce 2000.

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu dedikace autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč