97 |

Žně

Kód položky: 58130

olej, lepenka

v 35 ✕ š 50 cm

Signatura: PD Al. Kalvoda, na rubu Alois Kalvoda

rámováno, na rubu popis díla autorem, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 38 000 Kč