25 |

Lidečko - Valašské chalupy

Kód položky: 58000

1942–1943

olej, plátno

v 65 ✕ š 95 cm

Signatura: na rubu Foltýn 1942-43

rámováno, na rubu autorem Lidečko, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč