91 |

Ve skalách

Kód položky: 58121

1922

olej, lepenka

v 40 ✕ š 50 cm

Signatura: PD Rom. Havelka 22

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 18 000 Kč