13 |

Tossa de Mar (Girona)

Kód položky: 58248

olej, plátno

v 46,5 ✕ š 38 cm

Signatura: PD Kars 34

Reprodukováno: J. Jolinon, KARS, Editions Imp. Gle du Sud-Est, Lyon, 1958, č. 17 Georges Kars, 1882–1945, Museu municipal de Tossa, 1993, str. 17

rámováno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč