94 |

Rozkvetlý strom

Kód položky: 58003

olej, plátno

v 70 ✕ š 60 cm

Signatura: PD V. Radimský

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 350 000 Kč