129 |

Park ve Vrchotových Janovicích

Kód položky: 57689

kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton

v 33 ✕ š 40,5 cm

Signatura: PD 87 / Valter

rámováno, zaskleno, PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

  • 127 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 128 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 22 500 Kč
  • 130 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 131 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 132 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 133 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 134 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 135 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 136 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 137 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč