73 |

OP.427D

Kód položky: 58253

akryl, plátno

v 80 ✕ š 80 cm

Signatura: na rubu Tornquist 1971, na blindrámu autorské razítko

rámováno, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 71 | Edward Alfred Cucuel
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 72 | André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 74 | Pol Bury
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 75 | Ludwig Wilding
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 76 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 77 | Manfred Mohr
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 78 | Franco Costalonga
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 79 | Edoardo Landi
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 80 | Hans Jörg Glattfelder
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 81 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 82 | Ode Bertrand
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 83 | Joël Stein
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč