olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cmSignatura: PD V. Špála 29
Provenience: významná sbírka českého moderního umění ostravského advokáta JUDr. Vladimíra Kouřila (1902–1990)
Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 63 „1929, olej, 450, Měsíčky, dole karpat. deka, 92 × 73, Hérink [původní majitel]“ L. Slavíček, Cesta ... více Reprodukováno: Václav Špála, Soupis díla, Praha, 2002, s. 63 „1929, olej, 450, Měsíčky, dole karpat. deka, 92 × 73, Hérink [původní majitel]“ L. Slavíček, Cesta do hlubin sběratelovy duše. Sbírka moderního umění ostravského sběratele Vladimíra Kouřila ve světle jeho dopisů, in: Opuscula Historiae Artium, 62, 2013, s. 47
rámováno, na rubu autorem název díla a č. soupisu (450), odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |