101 |

Krajina z Českomoravské vysočiny

Kód položky: 58133

olej, plátno

v 29,5 ✕ š 45 cm

Signatura: PD Jambor 1949

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 20 000 Kč