93 |

Krajina ve žních

Kód položky: 58118

olej, dřevěná deska

v 40 ✕ š 50 cm

Signatura: PD Lolek St.

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 16 000 Kč