105 |

Étude pour Plans couleurs - Grand nu

Kód položky: 57578

1909–1910

barevná litografie 26/100

v 45 ✕ š 57 cm

Signatura: PD Kupka v tisku

Reprodukováno: František Kupka 1871–1957, Eine Retrospektive, Centre Pompidou, Paris a Kunstmuseum Lichtenstein, Vadis str. 63, 2003, litografie byla předlohou ... více Reprodukováno: František Kupka 1871–1957, Eine Retrospektive, Centre Pompidou, Paris a Kunstmuseum Lichtenstein, Vadis str. 63, 2003, litografie byla předlohou pro plakát k výstavě v Galerii Karl Flinker, Paříž, 1966

rámováno, zaskleno, UD v tisku: Henri Deschamps lith.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč