102 |

Koupání

Kód položky: 58239

akvarel, tužka

v 20 ✕ š 27 cm

Signatura: PD monogram VŠ 19

Vystavováno: výstavní síň Mánes, 1943

rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu razítko: vystaveno v Mánesu 1943, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč