88 |

Couleur lumière – Cage

Kód položky: 58269

akryl, plátno

v 100 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu Garcia Rossi Paris 1993

Vystavováno: I. N. A. C. Milano, Palazzo del Santo, 2003, Museo Civico 'dArte moderna e Contemporanea Arezzo, Opera Esposta, Monaco, bez datace

rámováno, na rubu razítko Galerie Valmore

Vyvolávací cena: 280 000 Kč