20 |

Dívka s červeným květem

Kód položky: 58153

olej, karton, lepenka

v 63 ✕ š 62 cm

Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931

Provenience: významná prvorepubliková sbírka Ing. Karla Vavříka, Ostrava

rámováno, na rubu název díla autorkou, štítek sbírky s popisem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Provenience:
významná prvorepubliková sbírka Ing. Karla Vavříka, Ostrava

Vyvolávací cena: 75 000 Kč