24 |

Věstonická Venuše

Kód položky: 56603

olej, plátno

v 60 ✕ š 80 cm

Signatura: PD Z. Burian

Vystavováno: Zdeněk Burian – Širým světem, Gallery, 2019

Reprodukováno: Zdeněk Burian – Širým světem, Gallery, 2019, str. 72, Vladimír Prokop – Zdeněk Burian, Gallery, 2005, str. 148

znalecký posudek: Vladimír Prokop, Jakub Sluka (kurátoři sbírek)

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč

  • 22 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 23 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 25 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 27 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 28 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 30 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 33 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 34 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč