35 |

Portrét děvčete – Děvče (půlakt)

Kód položky: 56333

olej, plátno

v 54,5 ✕ š 44,5 cm

Signatura: LN Jan Bauch 1960

Vystavováno: Výstavní síň Mánes, Praha, 1946, Výstavní síň Mánes, Praha, 1976, Karlovy Vary

Reprodukováno: (monografie) R. Michalová a P. Kováč, Jan Bauch, 2012, č. 153, s. 212 a 213 (detail), na plakátu výstavy v Mánesu 1976

na rubu na blindrámu razítko výstavy v Karlových
Varech, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 33 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 34 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 36 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 37 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 38 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 39 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 40 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 42 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 44 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč