98 |

Pod jabloní

Kód položky: 56566

olej, plátno

v 110,5 ✕ š 124,5 cm

Signatura: PD Jan Dědina

na rubu na rámu štítek Sotheby's

Vyvolávací cena: 65 000 Kč