51 |

Ochránce

Kód položky: 56532

kombinovaná technika, asambláž, koláž, plátno, email, olej, deska

v 246 ✕ š 124 cm

Signatura: PD Istler 69

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 390 000 Kč