39 |

Záliv ve Vouliagméni

Kód položky: 56345

olej, plátno

v 64 ✕ š 92 cm

Signatura: LD K. Linhart 60., na rubu na štítku K. Linhart / 1960

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)