39 |

Záliv ve Vouliagméni

Kód položky: 56345

olej, plátno

v 64 ✕ š 92 cm

Signatura: LD K. Linhart 60., na rubu na štítku K. Linhart / 1960

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 37 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 38 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 40 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 42 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 44 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 46 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 47 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 48 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 49 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč