118 |

Kompozice

Kód položky: 56767

olej, plátno

v 115 ✕ š 90 cm

Signatura: PD J. Grus, LD 65.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč