126 |

V erbu

Kód položky: 55919

olej, plátno

v 160 ✕ š 135 cm

Signatura: na rubu na blindrámu J. David / 1987

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 170 000 Kč