95 |

Snímání z kříže

Kód položky: 55765

olej, plátno

v 40 ✕ š 50 cm

Signatura: neznačeno

Vystavováno: Jaroslav Herbst, Galerie Ztichlá klika, Praha 1995, č. k. 52

Reprodukováno: Jaroslav Herbst, Praha 1995, nestránkováno

Vyvolávací cena: 95 000 Kč