30 let na trhu s uměním
Exkluzivní výběr obrazů
Aukční výstava:
5. 3. - 15. 3. 2020
(10.00 - 18.00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
akryl, sololit
53 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogram K 82
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, perforace, tužka
33 x 24 cm
Signatura: sign. PD M. Kozelka 83
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1987-1988
olej, plátno
145 x 135 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2000
olej, plátno
35 x 45 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 2000, na rubu na blindrámu 2000 M. Rittstein
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
plastika, kov, keramika
15,5 x 59 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
barevná serigrafie 28/60
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 1980
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
serigrafie 75/100
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 71
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
55 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 91
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
pauzovací papír na plátně, deska
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
4 x olej, překližka
4 ks 39 x 39 cm
Signatura: sign. 4 x na rubu monogram PK 1992
pigment, papír
41,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová
pigment, papír
41,5 x 29,5 cm
olej, plátno
54,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 73
2019
asambláž, dřevěná deska
100 x 73 cm
Signatura: sign. na rubu Krištof Kintera 2019
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |