30 let na trhu s uměním
Exkluzivní výběr obrazů
Aukční výstava:
5. 3. - 15. 3. 2020
(10.00 - 18.00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
olej, lepenka
49,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. LD Vaclav Vytlacil, na rubu Václav Vytlačil / 1931
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevná litografie 415/500
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD V Špála 42
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie, akvarel 21/23
30,5 x 22 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 44
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
akvarel, tužka, karton
30 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Kranz 27
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba uhlem
40 x 22 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
26,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. UD Tichý 43
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, karton
30 x 34 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 45
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevná litografie, ruční papír 51/60
41 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná suchá jehla
14,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka, autorské pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
originální fotografie
39 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann / 1968
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie
39 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann / 1974
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie
34,5 x 29 cm
Signatura: sign. na rubu Vilém Reichmann / 1967
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Valter K / 1960
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
74 x 86 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 77
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
88 x 68 cm
Signatura: sign. LD Chaba 57, LU Chaba.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
74 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Zívr 58.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
37,5 x 24,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Zívr
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba tužkou, karton
47,5 x 54 cm
Signatura: sign. LD 5. IX. 1957. Ladislav Zívr
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
50. léta 20. s
akvarel, tempera, karton
37,5 x 47 cm
Signatura: sign. UD Boštík
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, papírová asambláž, sololit
56 x 34,5 cm
Signatura: sign. UD Dalibor
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
2010
pastel, tužka, ruční papír
76 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2010 - I.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
mosazná plastika, dřevo 3/25
33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu na štítku K. Malich
37 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tkanina, provázek
58 x 51 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík 1980
akryl, překližka
105 x 75 cm
Signatura: sign. PD Jan Kotík 84
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2007
perforované plechy, laky, deska, autorský rám
45 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2007
44,5 x 34 cm
Signatura: sign. LD Istler 90
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
60 x 48 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
52 x 40 cm
Signatura: sign. PN D. Chatrný 1964
kombinovaná technika, koláž, karton
59 x 41 cm
Signatura: sign. UD V. Jan 1974
30 x 22,5 cm
Signatura: sign. UD J. Vyleťal 1974, PD monogram J. V.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1999-2000
olej, sololit
72 x 59 cm
Signatura: sign. UD Vyleťalová , na rubu Olga Vyleťalová 1999-2000
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
52 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
1962-1964
cement, olejová barva, karton
21 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu J. Valenta
kombinovaná technika, tuš, kvaš, pastel, karton
64 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD M. Rittstein 78