30 let na trhu s uměním
Exkluzivní výběr obrazů
Aukční výstava:
5. 3. - 15. 3. 2020
(10.00 - 18.00 hod. denně v sobotu i neděli, včetně svátků)
2005
serigrafie, deska 10/26
127 x 127 cm
Signatura: sign. UD Morellet
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
reliéf, polystirol
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu 1975 Glattfelder
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: sign. PD A. Istrati 67, na rubu A. Istrati 1967
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2005
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Garcia Rossi Paris 8/05
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1976 - 2001
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J Stein 1976-2001
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
2018
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Tornquist 2018
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie, akryl, plexi
51 x 51 x 5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wilding / 1973
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Winiarski 77
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
akryl, ruční papír
98 x 51,5 cm
Signatura: sign. LD 2 x Filko, na rubu Filko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno / cibachromová fotografie
100 x 71 / 62 x 46 cm
Signatura: sign. PD D. Fischer 86
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
epoxidová pryskyřice, barva, dřevo
36,5 x 59,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. zespodu Peter Oriešek / 1969
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, sololit
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu E. Antal 1989
1873
akvarel, karton na překližce
68 x 105 cm
Signatura: sign. LD Alfred P. Newton 1873, na rubu A. Newton
olej, lepenka
70 x 89 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, dřevěná deska
44,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
1896
4 x barevná litografie
4 ks 96 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: sign. 2 x LD, 2 x PD Mucha v tisku
1900
barevná akvatinta
39 x 24 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevný dřevoryt č. 177
20,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD J Váchal
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, papír
19,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
suchá jehla, monotyp
11,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
43,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem 1920
kvaš, tempera, karton
46,5 x 54 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Marvánek
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD H. Boettingger 1928, na rubu na blindrámu H. Boettinger / (1928)
olej, plátno na lepence
60,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD F Naske 919
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
72,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 28
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno na lepence
40 x 31 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
64 x 46 cm
Signatura: sign. LD L Kuba 1947
olej, plátno
37 x 64 cm
Signatura: sign. LD L Kuba
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
1917
olej, překližka
56 x 91 cm
Signatura: sign. PD Kaván / z r. 1917
1917
olej, lepenka
51 x 57 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1917
olej, lepenka
55 x 75 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
olej, malířská lepenka
31,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý, na rubu Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
55 x 71,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, překližka
59,5 x 69 cm
Signatura: sign. LD Drtikol
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1908
kresba tuší, karton
40 x 28 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram Š 08, na rubu V Špála