Exkluzivní výběr obrazů
Mimořádná nabídka světové malířské tvorby
Aukční výstava:
9. 10 - 19. 10. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 73
olej, sololit
17 x 25 cm
Signatura: sign. UD Matal 82, na rubu B. Matal 82
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, kvaš, vrypy, karton
54 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Endre Nemes 1950
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, karton
19 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 67
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
28 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 64
1993-1994
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 93-94
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
aktivní, strukturální grafika
23 x 17 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960
kombinovaná grafická technika, strukturální grafika
34 x 17 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1963.
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
magnetická grafika
17 x 27 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965 - VIII.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kovová matrice, aktivní grafika
9 x 15 cm
Signatura: sign. LU V. Boudník
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, ruční papír
44 x 57,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Načeradský 66
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, perem, ruční papír
52,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD J Králík 95
koláž, akvarel, kresba tuší
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 20. 10. 1973
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2016
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD Jiří Anderle 101/2016, na rubu 2 x monogram J. A. 101/2016
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2002-2003
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2002-3
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, plátno
160 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 89
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 94
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. LU M. Kunc 1985
akryl, lepenka
62,5 x 87 cm
Signatura: sign. UD D. Chatrný 88, na rubu D. Chatrný 88
80. léta 20. s
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší, karton
76 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Stratil 80. léta
2008
barevný pastel, ruční papír
51 x 35,5 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 2008.X.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
34 x 44,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 83
akryl, reliéf, ruční papír
55 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 90
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1967/2009
serigrafie 41/80, plexibox
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967/2009
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
2007
objekt, koláž, písek
30,5 x 30,5 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu na štíku Wojnar 2007