Exkluzivní výběr obrazů
Mimořádná nabídka světové malířské tvorby
Aukční výstava:
9. 10 - 19. 10. 2019
Aukční katalog večerní aukce číslo 73
akryl, plátno
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu 1975 / Fusi
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1978-1979
4 x akryl, plátno
4 ks 40 x 40 cm
Signatura: sign. 4 x na rubu Mohr 78/79
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
38 x 57 cm
Signatura: sign. PD LEWITT 85
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Scanavino
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2018
mechanický objekt 25/80
80 x 32 x 17 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Julio Le Parc
2018
akryl, plátno, kovová kontrukce
100 x 100 x 10 cm
Signatura: sign. na rubu Pérez Flores
asambláž, olej, cement, hřebíky, provaz
35 x 44 cm
Signatura: sign. na rubu GHornig 80
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2000-2002
asambláž, olej, sololit
54 x 54 cm
Signatura: sign. na rubu A. Nowacki 19. 09. 2000-2
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, malba, sololit
100 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Bronislaw Kierzkowski 1978
olej, překližka
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. na rubu monogram AK 64
2009
2 x akryl, plátno
2 ks 50 x 100 cm
Signatura: sign. 2 x na rubu monogram WM 09, 18/01/09
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
1969-1970
provrtaný hliníkový plech
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD S. Filko
2010
objekt, asambláž, koláž, sklo, leštěný kov, karton
50 x 50 x 13 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, na rubu na štítku A. M. Dobeš 2010
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, plátno
161 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Medek 62
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
acronex, písek na plátně a dřevě
44 x 66 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
patinovaná sádra, kov, dřevěný podstavec
v. 68 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 61
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
100 x 75 cm
Signatura: sign. PD A. Šimotová 65
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, plastová deska
35,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1966
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
1963-1964
asambláž, dřevo, kov
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Sekal 1963/4
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, překližka
47 x 39 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
asambláž, lité laky, překližka
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1978
plastika, osinkocement
v. 233 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
asambláž, objekt
32,5 x 36 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1963
patinovaná pálená hlína
v. 57 cm
Signatura: sign. dole Zívr 1972
asambláž, koláž
75,5 x 80,5 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Trinkewitz
1952-1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 52-53
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
67 x 79,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1960
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. LD 87 Valter
olej, plátno
120 x 76 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 67.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1970-1993
olej, sololit
131 x 162 cm
Signatura: sign. PD Fr. Ronovský 70-93
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
olej, plátno
137 x 180 cm
Signatura: sign. na rubu 1977 B. Dlouhý
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
asambláž, objekt, olej, sololit
165 x 175 x 30 cm
Signatura: sign. LD P. Nešleha 68.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |