Aukce 72

111 |

Zátiší s ovocem

Kód položky: 52333

olej, malířská lepenka

32 x 40 cm

Signatura: sign. PN V. Beneš

na rubu razítko Galerie Mánes, č. 383

Vyvolávací cena: 45 000 Kč