Aukce 72

17 |

Zátiší s konvicí a mísou ovoce

Kód položky: 52372

1930-31

olej, lepenka

35 x 44,5 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka

odborná expertíza PhDr. J. Hlušička, provenience: soukromá galerie moderního umění, Brno, vystaveno a reprodukováno: Antonín Procházka – Obrazy a kresby z let 1904–1944, Galerie výtvarného umění v Uherském Hradišti, říjen–prosinec 1963, autor výstavy a ka

Vyvolávací cena: 850 000 Kč