Aukce 72

80 |

Západ slunce na Rodeo Beach

Kód položky: 52376

olej, plátno

146 x 160 cm

Signatura: sign.na rubu Kokolia / 1993

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 340 000 Kč