Aukce 72

126 |

Vesnice

Kód položky: 52232

olej, sololit

22 x 46 cm

Signatura: sign. PD Beneš, na rubu Vlastimil Beneš MCMLXIII

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč