Aukce 72

189 |

Velký duch (Groser Geist)

Kód položky: 52317

olej, plátno

200 x 160 cm

Signatura: sign. PD M. Kunc 82

na rubu štítek výstavy, sbírky a Agency for Modern Artist, Düsseldorf s č. 69 provenience: sbírka Horst P. Wichmann vystaveno: Galleria d'arte moderna, Bologne, 1982-1983

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč