Aukce 72

104 |

U Marseille

Kód položky: 52301

1915

olej, lepenka

70 x 98 cm

Signatura: sign. PD E. Pittermann 1915

PD název díla autorem odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč